طراحی.

طراحی.

زیبایی به سبک جدید BMW.

در نگاه اول به خوبی می توان به اصالت باواریایی BMW سری 7 پی برد. این خودرو در اصل یک خودرو مدرن و در عین حال کلاسیک است. جلو پنجره دو تکه کلیوی شکل معروف کمپانی BMW با حفظ اصالت طراحی خود، اکنون به اولین جلوپنجره هوشمند این کمپانی بدل شده که تنها در صورت نیاز پیشرانه به هوای بیشتر دریچه های آن باز می شود. چراغ های جلوی این خودرو متصل به جلوپنجره هوشمند طراحی شده که ایده اولیه آن نیز از خود BMW است. طراح ارشد ایرانی BMW یعنی نادر فقیه زاده، قسمت بیرونی سری 7 را با الهام از اصالت 40 ساله این خودرو و مدرن ترین متود های طراحی این کمپانی آلمانی ترسیم کرده که نتیجه آن خودرویی زیبا و بی نقص بوده که شاهد هارمونی کامل بخش های مختلف آن هستیم.

 

اوج تکنولوژی در نورپردازی.

در نسل جدید سری 7 شاهد بهره گیری از تکنولوژی نوین لامپ های لیزری در چراغ های جلو هستیم. تکنولوژی مدرنی که سری 7 را به خودرویی پیشگام در زمینه نورپردازی در دنیای خودروها بدل می کند. چراغ های لیزری این سدان آلمانی قابلیت روشنایی مسافت بالای 600 متر را دارد که با توجه به برد 300 متری چراغ های LED، تحولی بزرگ در این عرصه به حساب می آید. از دیگر ویژگی های بارز در زمینه نورپردازی سری 7 می توان به نور خوش آمد گویی زیر درب ها اشاره کرد که در زمان باز شدن درب ها روشن می شوند. درون کابین نیز شاهد 6 نوع نورپردازی هستیم که سرنشینان می توانند رنگ مورد نظر خود را از میان رنگ های مختلف آن انتخاب نمایند. علاوه بر این سقف پانورامای این خودروی مدرن به 15 هزار لامپ LED با طرح نمای آسمان مزین شده که تصویری زیبا از شب و ستاره ها را برای سرنشینان تداعی می کند.

 

تجربه فرست کلاس بر روی زمین.

به مجهز ترین کابین خودرویی دنیا خوش آمدید. درون کابین سری 7 شما هیچ کمبودی را حس نخواهید کرد. زیرا مدرن ترین دستاورد های صنعت خودرو در دل آن تعبیه شده است. طراحی درون کابین سری 7 با پای بندی کامل به اصالت BMW طراحی شده اما به خوبی می توان مدرن بودن آن را لمس نمود. تمام سرنشینان درون کابین سری 7 از فضای مناسب برخوردارند که به لطف صندلی های تمام برقی و صندلی جمع شونده سرنشین جلو با زیر پایی اتوماتیک می توان در ردیف عقب این قصر متحرک، آسایش صندلی بخش فرست کلاس هواپیما را تجربه کرد. به لطف وجود 8 حالت مختلف برای ماساژ در صندلی های این خودرو به همراه 6 نوع رایحه معطر و سیستم تهویه هوای اتوماتیک 4 گانه، سری 7 سفر بی نظیری را برای سرنشینان خود به ارمغان می آورد.