سیستم نوبت دهی اینترنتی

آی پی شما : 34.239.172.52


راهنمایی و شروع
به سیستم نوبت دهی مراکز خدمات پس از فروش شرکت پرشیا خودرو خوش آمدید ! در این قسمت شما می توانید برای مرکز ارائه کننده سرویس و تعمیرگاه مورد نظر خود وقت گرفته و در زمانی که در پایان این فرآیند اعلام می شود به محل مراجعه نمایید. ابتدا استان و شهر خود را انتخاب و سپس مرکز ارائه کننده سرویس و تعمیرگاه مورد نظر را انتخاب نمایید. پس از آن از وقتهای پیشنهادی سیستم ، یکی را انتخاب نمایید. سپس مشخصات خود و خودرو را بصورت دقیق وارد کرده و پس از آن اطلاعات را تایید نمایید. سیستم برای شما کد رهگیری تولید می نماید و آن را برای شما اس ام اس می نماید که باید در هنگام مراجعه به مرکز ارائه کننده سرویس آن را به همراه داشته باشید.

قابل توجه مشتریان محترمی که برای انجام PDI مراجعه می نمایند :
مشتری گرامی ، در صورت عدم تمایل به مراجعه پس از دریافت کد رهگیری ، با شماره 1885 داخلی 702 خانم حسن بیک تماس حاصل فرمائید.در غیر اینصورت تبعات تأخیر در انجام خدمات در مراجعات آینده ، بعهده شما می باشد همچنین جهت کنسل کردن نوبت اینترنتی خود میتوانید از همین صفحه با استفاده از گزینه ***ثبت انصراف نوبت اینترنتی*** اقدام نمایید.
مشتری گرامی ، جهت پذیرش و جلوگیری از آسیب احتمالی به سیستم سوخت رسانی خودرو حداقل 10 لیتر بنزین داخل مخزن سوخت می بایستی موجود باشد.

قابل توجه مشتریان گرامی :
در صورت تمایل میتوانید جهت صرفه جویی در وقت و تسریع خدمات مورد نظر کلیه خدمات سرویس و QUICK SERVICE را در محل مورد نظر خود در شهر تهران توسط تکنسین های خدمات سیار شرکت پرشیا خودرو مطابق با کیفیت تعمیرگاه انجام دهید، بدین منظور در مرحله بعد پس از ثبت شماره شاسی نام نمایندگی را تعمیرگاه مرکزی و نام تعمیرگاه یا خدمات را خدمات سیار انتخاب و در قسمت آدرس، محل درخواست خدمات را ثبت نمایید. همچنین میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهامی با تلفن 24 ساعته 02144530781 تماس حاصل فرمائید .

مشتری گرامی :
خواهشمند است بر اساس الویت کارهای تعمیراتی نسبت به اخذ نوبت متناسب با الویت اقدام نمایید و سایر کارهای تعمیراتی مورد نیاز در صورت وجود وقت با هماهنگی حضوری با واحد پذیرش به کارهای تعمیراتی اضافه خواهد شد.
در صورتی که در زمان مراجعه تعمیراتی دیگری به غیر از تعمیرات ذکر شده در سیستم نوبت دهی، به کارهای تعمیراتی اضافه گردد، زمان تحویل خودرو متناسب با کار های درخواستی افزایش خواهد افتاد.
در صورتی که وقت اخذ شده از گروه بندی های فوق با درخواست های مشتری برای انجام تعمیرات همخوانی نداشته باشد تعمیراتی در خواستی با پذیرش بدون وقت قبلی انجام خواهد شد

خدمات قابل ارائه در تعمیرگاههای پرشیا خودرو :