طراحی.

طراحی.

طراحی آئرودینامیک.

BMW EfficientDynamics مبحثی است که تنها محدود به بخش فنی و پیشرانه خودرو نبوده و برای کاهش سوخت و در عین حال افزایش عملکرد خودرو باید از این فلسفه مهم حتی در طراحی خودرو نیز بهره گرفت. با وجود این که BMW X3 یک شاسی بلند جمع و جور خانوادگی با ابعاد بزرگ و ارتفاع بلند است اما مهندسین کمپانی BMW در طراحی و ساخت اجزای مختلف بدنه آن از دانش آئرودینامیک بهره گرفته اند تا خودرو کمترین مقاومت را در برابر هوا داشته باشد. همین امر باعث شده تا آلایندگی و مصرف سوخت BMW X3 کاهش یابد و در عین حال عملکرد آن بهتر از قبل شود.

 

کابینی مجهز برای سفر های خارج جاده ای.

BMW X3 ساخته شده تا نهایت لذت رانندگی را در سفر های بیرون شهری و خارج جاده ای، برای سرنشینان خود به ارمغان بیاورد. کابین بزرگ این شاسی بلند جمع و جور خانوادگی فضای کافی در اختیار سرنشینان و وسایل آن ها قرار داده تا بتوانند سفر طولانی و لذت بخشی را تجربه کنند. درون کابین این شاسی بلند آلمانی فضاها و بخش های زیادی برای قرار دادن وسایل مختلف در نظر گرفته شده که کمبودی در آن حس نمی شود. در نهایت باید امکانات ایمنی و رفاهی پیشرفته را تکمیل کننده پازل BMW X3 برای خلق سفر های خاطره انگیز دانست.

 

BMW X3 با چهره ای جدید.

در سال 2014 کمپانی BMW فیس لیفت خودروی X3 را معرفی کرد که علاوه بر تغییرات اعمال شده در بخش فنی آن جهت به روز رسانی، ظاهر آن نیز با تغییراتی همراه شد. نتیجه این تغییرات چهره ای زیباتر و مدرن تر برای X3 بود که آن را به یک شاسی بلند خانوادگی جذاب تبدیل می کرد. مهم ترین تغییر اعمال شده بر چهره X3 در این فیس لیفت، استفاده از سبک جدید طراحی BMW در نمای جلو می باشد که چراغ های جلو را به جلو پنجره متصل می کند. علاوه بر آن، سپر جلو، سپر عقب، آینه های جانبی و ... نیز دست خوش تغییرات قرار گرفته اند تا X3 به عنوان یک شاسی بلند مدرن در جاده ها خوش بدرخشد.