به راحتی مالک BMW دلخواه خود شوید.

  فروش ویژه خودروهای BMW نو.

  به راحتی مالک BMW دلخواه خود شوید.

  فروش ویژه خودروهای BMW نو.

  شرکت پرشیاخودرو شرایط فروش جدید خودروهای نو BMW را با قیمت های جدید و رقابتی اعلام کرد. این شرایط فروش که در مدت محدود برگزار می شود در نوع خود بی سابقه بوده و با شرایط استثنایی همراه است. مشتریان می توانند تنها با 40% پیش پرداخت و اقساط تا 36 ماه خودروهای 320i و 330i سدان، 530i سدان و 730Li را به صورت تحویل فوری خریداری نمایند. خودروهای مورد نظر در شرایط فروش تابستانی، دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی پرشیاخودرو بوده که به همراه 2 سال سرویس BSI+ می باشد.

   

  در این جشنواره فروش ویژه که در نمایندگی های فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور برگزار شده، مالکین خودروهای BMW و MINI نیز می توانند خودروی کارکرده خود را تحویل پرشیاخودرو دهند و در مقابل خودروی نو BMW با همان شرایط استثنایی (و حداقل سود) تحویل بگیرند. به لطف امکان تعویض خودروی کارکرده با نمونه صفر کیلومتر توسط پرشیاخودرو، BMW و MINI سواران ایرانی با راحتی هر چه بیشتر می توانند اقدام به خرید خودروی جدید خود کنند.

  تماس با ما.

  تماس با ما.

  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن دفتر مرکزی پرشیاخودرو 0214591 تماس بگیرید تا کارشناسان واحد مربوطه راهنمایی های لازم را ارائه دهند.
  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  یافتن نزدیک ترین نمایندگی.

  با مراجعه به این صفحه می توانید لیست تمامی نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت پرشیاخودرو در سراسر کشور را مشاهده نموده و به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه نمایید.
  لیست قیمت و شرایط فروش.

  لیست قیمت و شرایط فروش.

  به منظور مشاهده لیست قیمت خودروهای نو BMW و شرایط فروش آن ها در جشنواره فروش ویژه به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.
  Please select your language