تمدید دورۀ گارانتی

  تمدید دورۀ گارانتی

  عنوان Landing page

  متن کوتاه توضیحات

  "نهایت لذت رانندگی ادامه دارد ..."

   

  "فروش بسته های گارانتی و تمدید دورۀ گارانتی"

   

  شرکت پرشیا خودرو نماینده ی فروش و خدمات پس از فروش BMW در ایران، در راستای فراهم نمودن نهایت لذت رانندگی و آسودگی خاطر بخشیدن به مالکان تمام مدل های BMW، فروش بسته های متنوع گارانتی و تمدید دوره گارانتی را در دستور کار خود قرار داده است. در این طرح خودروهای مدل 2013 به بالا با حداکثر پیمایش 60000 کیلومتر می توانند با مراجعه به شرکت پرشیا خودرو دارای یکی از این بسته های متنوع شوند.

   

  این طرح در دو بسته ی طلایی و نقره ای ارائه می گردد. بسته ی طلایی این طرح شامل پوشش قطعات موتور، گیربکس، ترنسفرکیس، سیستم تعلیق و سیستم الکترونیک خودرو می باشد. همچنین بسته ی نقره ای این طرح شامل پوشش قطعات موتور، گیربکس و ترنسفرکیس می باشد. بسته های این طرح برای مدل های مختلف خودروهای BMW با قیمت های متنوع ارائه می گردد تا مالکان این خودروها بتوانند بهترین بسته را بنا به شرایط خودروی خود انتخاب نمایند.

   

  این طرح مزیت دیگری نیز برای خریداران خودروهای کارکرده ی BMW در بازار دارد. خریداران می توانند با مراجعه به شرکت پرشیا خودرو علاوه بر اطمینان حاصل کردن از صحت و سلامت خودرو، از بسته های گارانتی و تمدید دورۀ گارانتی پرشیا خودرو بهرمند شوند و با آسودگی خاطر از خودروی BMW خود حتی بعد از خارج شدن از مدت متعارف گارانتی پرشیا خودرو استفاده نمایند.

  تلفن دفتر مرکزی: 4591-021

  Please select your language